Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
26.12.2017 01:04 - тетовирање-македонски филм
Автор: intelect Категория: Видео   
Прочетен: 282 Коментари: 0 Гласове:
1 http://maccinema.com/info/tetoviranje.html
убав Македонски филм сниман далечната 1989 год но прикажан по 2 год.1991 по распадот на комунизмот и  почетокот на распад на Југославија...погледнете го нема да зажалите !Гласувай:
1
0Следващ постинг
Предишен постинг

Няма коментари
Търсене

За този блог
Автор: intelect
Категория: Политика
Прочетен: 141374
Постинги: 111
Коментари: 397
Гласове: 69
Календар
«  Март, 2018  
ПВСЧПСН
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031