Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Моят блог в Blog.bg
Автор: intelect Категория: Политика
Прочетен: 145879 Постинги: 113 Коментари: 408
Постинги в блога от Август, 2017 г.
Денес со потпишувањето на Бугарско-Македонскиот договор за првпат демек заеднички се слави Илинден меѓу двете држави и двата народи!!!
И ми се наметнува прашање всушност дали знаат воопшто Бугарите што слават Македонците на Илинден...
За д...
Категория: Политика
Прочетен: 351 Коментари: 4 Гласове: -2
Търсене

За този блог
Автор: intelect
Категория: Политика
Прочетен: 145879
Постинги: 113
Коментари: 408
Гласове: 70
Календар
«  Август, 2017  >>
ПВСЧПСН
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031