Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Моят блог в Blog.bg
Автор: intelect Категория: Политика
Прочетен: 157679 Постинги: 115 Коментари: 411
Постинги в блога от Август, 2016 г.
Кој сака Македонска алтернатива еве ви тука 
Насловната песна на Архангел и целиот филм за гледање...
www.youtube.com/watch
Категория: Политика
Прочетен: 352 Коментари: 0 Гласове: 0
14.08.2016 20:28 - Илинден
www.facebook.com/MKAUSPRIDE/videos
На 100 годишнина од прослава на Илинден меѓу Македонци во Австралија...неповторливиот покојниот (бог да му душа прости ) Гоце Николовски...Миграцијата Македонска во Австралија уште од комунизмот!
Категория: Музика
Прочетен: 327 Коментари: 1 Гласове: 0
Търсене

За този блог
Автор: intelect
Категория: Политика
Прочетен: 157679
Постинги: 115
Коментари: 411
Гласове: 70
Календар
«  Август, 2016  >>
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031