Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Моят блог в Blog.bg
Автор: intelect Категория: Политика
Прочетен: 151956 Постинги: 115 Коментари: 411
Постинги в блога от Август, 2012 г.
2  >  >>
31.08.2012 21:26 - "ZEMJO MAKEDONSKA"
Категория: Политика
Прочетен: 1283 Коментари: 10 Гласове: 2
На сред Белград и тоа против Србите ...Да ги надброиш,надвикаш и да ги победиш...:)))))
Така се сака Македонија!
Категория: Политика
Прочетен: 388 Коментари: 0 Гласове: 0
Категория: Политика
Прочетен: 713 Коментари: 1 Гласове: 1
Категория: Политика
Прочетен: 741 Коментари: 0 Гласове: 2
Категория: Политика
Прочетен: 407 Коментари: 0 Гласове: 1
26.08.2012 21:46 - 1762 лето
Категория: История
Прочетен: 3300 Коментари: 5 Гласове: 3
преземено од Утрински весник
Според копретседателот на ОМО „Илинден“-Пирин, лидерот на СМК со негирањето на Бугарите не им помогнал, туку им одмогнал
Слободанка Јовановска
Категория: Политика
Прочетен: 679 Коментари: 1 Гласове: 0
 
Жан Пармантие, генералниот конзул на Франција во Скопје, пишувајќи го својот таен извештај од 1952 година направил мала студија во која вели дека „Велика Британија гледа опасност во решавањето на македонското прашање&ldqu...
Категория: Политика
Прочетен: 499 Коментари: 1 Гласове: 0
Категория: Политика
Прочетен: 626 Коментари: 1 Гласове: 0
Категория: Политика
Прочетен: 1541 Коментари: 10 Гласове: 1
Последна промяна: 07.08.2012 19:42
http://www.360macedonia.com/macedonia/mk/
За тие кои никогаш не биле во Македонија и сакаат да научат нешто преку интересни фотки...
Категория: Политика
Прочетен: 679 Коментари: 2 Гласове: 2
Незнам што стана со овој мој пост,јас неможам да го најдам веројатно на некого му пречи па...заминал каде што не треба.Ок мораше истиот да го пренесам повторно!Толку од таканаречената  толерантност на  "Браќата" од исток...
Заменетиот јаз...
Категория: Политика
Прочетен: 4801 Коментари: 31 Гласове: 1
2  >  >>
Търсене

За този блог
Автор: intelect
Категория: Политика
Прочетен: 151956
Постинги: 115
Коментари: 411
Гласове: 70
Календар
«  Август, 2012  >>
ПВСЧПСН
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031