Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Моят блог в Blog.bg
Автор: intelect Категория: Политика
Прочетен: 157671 Постинги: 115 Коментари: 411
Постинги в блога от Юли, 2017 г.
Едно прашање до сите Бугарски "патриоти" кои на големо најавија дека ова било крај на Македонизмот и Македонската нација?
Од каде е потребата на Бугарија за член11 точка 5 од договорот во кој се гледа очигледно стравот на Бугарија од Маке...
Категория: Политика
Прочетен: 514 Коментари: 3 Гласове: -2
Търсене

За този блог
Автор: intelect
Категория: Политика
Прочетен: 157671
Постинги: 115
Коментари: 411
Гласове: 70
Календар
«  Юли, 2017  >>
ПВСЧПСН
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31