Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Моят блог в Blog.bg
Автор: intelect Категория: Политика
Прочетен: 157686 Постинги: 115 Коментари: 411
Постинги в блога от Юли, 2015 г.
14.07.2015 18:03 - На Ножот
 
 
„Ќе им кажете на војводите дека Костурчани го сметаат решението на војводскиот совет необврзувачко за нив. Таа заповед ја наоѓаме за неумесна и нереволуционерна. Опкружени сме од оган, гориме и сме дошле да изгориме. Сакаме д...
Категория: История
Прочетен: 445 Коментари: 0 Гласове: 2
Търсене

За този блог
Автор: intelect
Категория: Политика
Прочетен: 157686
Постинги: 115
Коментари: 411
Гласове: 70
Календар
«  Юли, 2015  >>
ПВСЧПСН
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031