Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Моят блог в Blog.bg
Автор: intelect Категория: Политика
Прочетен: 157664 Постинги: 115 Коментари: 411
Постинги в блога от Юни, 2013 г.
Преземено од http://www.dnevnik.com.mk/default.asp?ItemID=DBC8002DC0F73A42BDF96B3B32791476
Kоските на Македонците ја омеѓуваат Брегалничката битка
„Ноќе, понекогаш, се слушаат гласови. Викаат: ’На нож’ и ’Ура&rsqu...
Категория: Политика
Прочетен: 1158 Коментари: 1 Гласове: 0
Поддршката за Македонија е поддршка за демократизација на целиот регион. Бугарското НЕ за отворање на преговорите со Македонија за членство во ЕУ е катастрофално за националните интереси на Бугарија. Ново НЕ за преговори е ДА за враќ...
Категория: Политика
Прочетен: 1280 Коментари: 1 Гласове: 2
Търсене

За този блог
Автор: intelect
Категория: Политика
Прочетен: 157664
Постинги: 115
Коментари: 411
Гласове: 70
Календар
«  Юни, 2013  >>
ПВСЧПСН
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930