Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Моят блог в Blog.bg
Автор: intelect Категория: Политика
Прочетен: 157660 Постинги: 115 Коментари: 411
Постинги в блога от Април, 2013 г.
Зошто Македонија и Макеонците не можат толку лесно да влезат во ЕУ?Зошто Македонија и Македонците со исклучок на најновите држави Босна и Косово последни постигнаа независност на Балканот? Дали може да се создаде некаква паралела помеѓу ...
Категория: Политика
Прочетен: 622 Коментари: 0 Гласове: 1
Одамна немам ништо пишано ,издвојувам еден напис од Македонска нација( .http://mn.mk/istorija/6971-Ruskiot-konzul-vo-Prizren-Jastrebov-Mijacite-i-Brsjacite-ne-se-Bugari-ni-Srbi-tie-se-makedonci-rod-od--posebno-pleme-koe-zivee-vo-Makedoni...
Категория: Политика
Прочетен: 1633 Коментари: 3 Гласове: 0
Търсене

За този блог
Автор: intelect
Категория: Политика
Прочетен: 157660
Постинги: 115
Коментари: 411
Гласове: 70
Календар
«  Април, 2013  >>
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930